Pozostałe usługi

AUTOMATYKA BRAM

Wysokiej klasy automatyka bram jest również jedną z naszych specjalności. Proponujemy Państwu dostawę i montaż automatyki do bram garażowych i wjazdowych. Oferujemy wykonanie zarówno prac elektrycznych, jak i montażowych.

Automatyka bram to zwiększona wygodna dla użytkowników. Dzięki temu możesz zapomnieć o ręcznym otwieraniu bramy, co wiązało się z koniecznością wyjścia z auta. Teraz szczególnie w czasie mroźnej zimy nie będziesz zmuszony opuszczać swojego samochodu aby wjechać na swoją posesję. Wystarczy, że użyjesz pilota, a brama sama się otworzy, a następnie zamknie. Specjalizujemy się zarówno w sprzedaży oraz instalacji automatyki do bram, dlatego możesz być pewien wysokiej jakości naszych usług.

10

INNE

Wykonujemy również płoty, poręcze schodów stalowych, furtki, wiaty i wiele innych. Nasze usługi świadczymy nie tylko na terenie miasta Poznań, ale również w całym powiecie poznańskim oraz powiatach sąsiedzkich.

Nasze usługi są bardzo szerokie, dlatego nie ograniczamy się jedynie do bram wjazdowych czy balustrad. U nas możesz zamówić również wykonanie płotu czy chociażby bramki. Zdajemy sobie sprawę, jak cenny jest Państwa czas, dlatego zawsze staramy się jak najlepiej zrozumieć wszystkie potrzeby naszych klientów. Jesteśmy w stanie wykonać praktycznie dowolną konstrukcję stalową na życzenie. Wystarczy to z nami wcześniej uzgodnić. Zapraszamy do kontaktu.

Godz. otwarcia: pn.-pt. od 8:00 do 16:00   +48 502 957 037