Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą usług dla firm branży
przemysłowej oraz dla osób prywatnych.

KONSTRUKCJE STALOWE

Zadaniem firmy ARTMET ze Szczecina jest projektowanie, produkcja oraz montaż konstrukcji hal stalowych.

Wszystkie detale do konstrukcji hal stalowych jak i innych montaży wykonujemy z stali czarnej, nierdzewnej, kwasoodpornej i aluminium na podstawie dokumentacji zrobionej przez nas bądź dostarczonej przez klienta.

9
12

Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i dużych i małych przedsiębiorstw. Na specjalne życzenie każdego klienta możemy wykonać pracę w miejscu przez niego wskazanym.


home1
1

Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, wykonując prace na najwyższym poziomie. Wyróżnia nas terminowość oraz indywidualne podejście do klienta. Wiemy jak spełnić Państwa oczekiwania i staramy się robić to jak najlepiej, a to wszystko proponujemy w bardzo atrakcyjnych cenach.


Nasza oferta zawiera także oryginalne projekty, które realizujemy specjalnie na życzenie naszych klientów. Jeżeli potrzebny jest Państwu metalowy regał bądź jakikolwiek inny mebel wykonany ze stali – pozostajemy do dyspozycji. To jednak nie wszystko. Możemy stworzyć unikalny projekt niemal każdej konstrukcji stalowej, jaki będzie Państwu potrzebny. Wystarczy wcześniej uzgodnić wszelkie szczegóły bądź dostarczyć nam odpowiednią dokumentację.

Dla nas żadne zadanie nie stanowi problemu. Uwielbiamy wyzwania więc chętnie podołamy każdemu zleceniu. Zrealizujemy je z wielką pasją i zaangażowaniem oraz przy użyciu materiałów najwyższej jakości. Jeżeli chcą się Państwo o tym przekonać zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Godz. otwarcia: pn.-pt. od 8:00 do 16:00   +48 502 957 037